top of page

Kampüsümüzün Yaşam Alanları ve Hizmetleri

Koray Varol Okulları kampüsü, butik eğitimin tüm avantajlarını yaşatmak üzere özenle oluşturuldu.
 

Kampüsümüz güvenli ortamı, nezih çevresi ve okula özel tasarlanmış mimarisi ile okulu yaşam alanına dönüştüren bir anlayışla hizmet veriyor.


Bu kapsamda;

  • Kampüsümüz spor alanları, bilim ve teknoloji laboratuvarları, sanat atölyeleri, toplantı ve seminer salonları, sergi alanları, kafeterya, oyun alanları ve sosyal alanlarla öğrenci ve öğretmenlerimize tam donanımlı bir öğrenme ve kişisel gelişim ortamı sağlar. Butik konsept, her bir öğrencinin kampüsün sunduğu olanaklardan adil ve yeterince yararlanabilmesine olanak sağlar.

  • Kampüsümüzün temizlik ve güvenlik hizmetleri profesyonel şirketler tarafından sağlanır. Kampüs 24 saat gözetim ve koruma altındadır.

  • Öğrencilerimizin yemekleri profesyonel catering şirketi tarafından kendi mutfağımızda özenle hazırlanmakta ve servis edilir. Yemek hizmeti hem gıda mühendisi hem de okul yöneticileri tarafından düzenli olarak kontrol edilir.

  • Öğrenci servislerimiz, Koray Varol Okulları tarafından belirlenen ve denetlenen güvenlik ve kalite standartları çerçevesinde hizmet sunar.

  • Revir ve okul hemşiresi öğrencilere gereken durumlarda ilk yardımda bulunmak ve reçeteli ilaçları ebeveyn onayıyla öğrencilere kontrollü olarak vermek üzere okul saatleri boyunca faaliyettedir.

bottom of page