top of page

Eğitim Uzmanı Koray Varol Bahçeşehir Anneleri ile Buluştu

Bahçeşehir Anneleri’nin katılımı ile Makyol Santral’in Satış Ofisi’nde gerçekleştirdiği brunch etkinliğine davet edilen Eğitim Uzmanı Koray Varol, “Yeni Nesil Eğitimi Modeli” başlıklı sunumuyla annelere, çocukları başarıya götürecek sistemler ve öğrenim metotlarını aktardı. Koray Varol, sunumunda özellikle sınav kaygısı yaşayan, ders çalışmakta ve odaklanmakta zorlanan öğrencilerin bu sorunları aşma ve performanslarını arttırma yollarını anlattı.

Bahçeşehir Anneleri, Eğitim Uzmanı Koray Varol’dan Türkiye’de eğitim sektörünün durumu ile Avrupa ve dünyadan örnekleri dinleyip doğru okul seçiminden ders çalışma alışkanlıklarına, veli – öğrenci ilişkisinden sınav kaygısına kadar öğrencileri sıkça yaşadıkları problemlere ilişkin çözüm önerilerini dinlediler. Eğitim Uzmanı Koray Varol, konuşmasının ikinci yarısında her yaşta görünen eğitim sorunlarına ve ailelerin davranışlarının çocukların psikolojisine etkisine değindikten sonra çocuklarda yetenek keşfinin nasıl yapıldığını ve yeni nesil eğitim sisteminin dinamiklerini aktardı.

Son Yazılar

Hepsini Gör

CNNTÜRK Ana Haber bültenine konuk olan Eğitim Uzmanı Koray Varol veliler ve öğrenciler için tercih döneminde neler yapılması gerektiği, tercih listeleri nasıl hazırlanır, okul seçerken nelere dikkat e

bottom of page