top of page

[CNN TÜRK] TEOG başarısında en önemli rol yayınevleri ve kitapçıların

Türkiye’nin TEOG uzmanı Koray Varol Akademi Yayınları, yaklaşan TEOG Sınavı öncesi, öğrencilerin en büyük yardımcısı konumunda olan yayınevleri ve kitapçılara “Kurumsallaşma ve Yönetim” eğitimi verdi. Eğitim Koçu ve Yayıncı Koray Varol, “Yayın evleri ile yaptığımız başarı odaklı işbirlikleriyle kaynaklarımızı daha fazla öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Öğrenmeyi destekleyici eğitimlerin yanı sıra tercih danışmanlığı, eğitim koçluğu, veli eğitimi ve yayıncılık alanlarında faaliyetlerini sürdüren Koray Varol Akademi Yayınları, iş ortağı yayınevlerine “Kurumsallaşma ve Yönetim” eğitimi verdi.

Prof. Dr. Tanıl Kılınç tarafından verilen eğitim, 20-21 Şubat tarihleri arasında Holiday Inn Şişli İstanbul Otel’de “Başarı Buluşmaları” adıyla gerçekleştirildi.

“TEOG başarısında en önemli rol yayınevlerinin”

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde çok önemli bir TEOG sınavı bulunduğunu belirten Koray Varol; “Gelişime, paylaşıma ve başarıya olan tutkumuzu Başarı Buluşmaları eğitimleri ile perçinledik. Yayın evlerimiz velileri ve öğrencileri doğru adrese yönlendirecek olan yerler. Hazırladığımız eğitim serileri ile yayın evlerini bilgilendirmek, bu süreçte veliler ve öğrencilere rehberlik etmek amacı ile Başarı Buluşmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalarla karşılıklı deneyim paylaşmayı amaçlıyor, bilgi alışverişi yapıyoruz. Öğrenciler, veliler hangi kitapları, ne tür yayınları alacaklarını bilmediğinde kırtasiyelere, kitapçılara, yayın evlerine soruyor. Onların bilgilenmeleri, uzmanlaşmaları gerekiyor. Bu bakımdan iş ortaklarımıza verdiğimiz bu eğitimler çok önemli” dedi.

“Öğrencilerimiz ve velilerimizin yanındayız”

Öğrencileri belli bir disiplin içinde sınavlara hazırladıklarını belirten Koray Varol, “Biz alanımızda deneyimlerimizle ve uzman kadromuzla bugüne kadarki süreçte pek çok başarının altına imza attık. Şimdi TEOG’a hazırlık kaynak kitaplarımız, soru bankalarımız, rehberlik çalışmalarımız ve yayınlarımız ile ailelerin ve süreçte emek harcayan öğrencilerin yanındayız. Bu konuda deneyimlerimizi konuşmak için yayın evlerimizle bir araya geliyoruz. Hazırladığımız yayınlar deneyimli ve uzman bir eğitim kadrosu tarafından çalışılıyor. Tüm süreçlerde psikolog danışmanlarımız ile öğrencilerin ve velilerin her zaman en büyük destekçisi olduk ve olmaya devam edeceğiz. Koray Varol Akademi Yayınları olarak bu hassas süreçte öğrencilerimizin sınava ne tür kaynak kitaplarla hazırlanacakları, ne kadar farklı soru çözecekleri, ailelerinden ve öğretmenlerinden gördükleri destek gibi konuları kendi sorumluluğumuz olarak sahipleniyoruz. Yayın evleriyle yaptığımız işbirliği ile bilgi ve deneyimlerimizi daha fazla öğrenci, veli ve öğretmenlerimize aktarmak istiyoruz” diye konuştu.

Ayrıca buluşmada; Marka Danışmanı Yunus Baran’da dikkat çeken bu kurumsal başarıların Koray Varol Akademi Yayınları ve iş ortağı yayınevleri tarafından nasıl sürdürüleceğine dair doğru markalaşma paylaşımlarında bulundu.

Comments


bottom of page