Öğrenme Deneyimi Sunumları

Portfolyo (Anaokulu 4 yaş, 5 yaş, 1, 2 ve 3. sınıflar): İkinci ve dördüncü çeyrek dönemler sonunda öğrencilerimiz öğrenme ürünlerini sunum dosyası olarak velileri ile paylaşırlar.
E-Portfolyo (4 ve 5. sınıflar): İkinci ve dördüncü çeyrek dönemler sonunda öğrencilerimiz öğrenme ürünlerini VCloud platformu üzerinden elektronik portfolyo olarak velileri ile paylaşırlar.
Proje Sergisi: Her sene 4. çeyrek dönemde öğrencilerimiz proje ürünlerini ve kazandıkları becerileri velileri ve davetli tüm katılımcılar ile paylaşırlar.
Öğrenme Deneyimi Paneli: Öğrencilerimiz, ikinci ve dördüncü çeyrek dönem sonunda, kazandıkları beceriler ile ilgili 3-5 dakika arası konuşurlar. Ardından da panel katılımcılarının sorularını yanıtlarlar. 2. çeyrek dönem sonunda sınıf paneli düzenlenirken 4. çeyrek dönem sonunda okul paneli düzenlenir. Sınıf panelinde sadece sınıf arkadaşlarına ve ailelerine sunum yapan öğrencilerimiz okul panelinde tüm okula, öğretmenlerine, iş dünyasından ve üniversitelerden partnerlerimize sunum yaparlar.